Авторизуйся и получи скидку!

Zillya! Internet Security


Опубликовано: 2016-06-15 09:58:26

Zillya! Internet Security (версія 3.0)

 

Zillya! Internet Security – антивірус для активних користувачів Інтернет, що забезпечує підвищений рівень захисту завдяки модулям проактивного захисту: поведінковому та евристичному аналізаторам, антиспаму та антифішингу. Створений українськими спеціалістами з інформаційної безпеки, продукт увібрав в себе кращі досягнення світової антивірусної індустрії.

 

Купуйте он-лайн, користуйтесь, соціальними мережами, вільно шукайте інформацію в Інтернет та залишайтесь захищеними завдяки Zillya! Internet Security

 

Компоненти захисту Zillya! Internet Security:

1.       Антивірус - виявить і нейтралізує шкідливі програми на вашому комп'ютері.

2.       Інспектор (поведінковий аналізатор) - сканує і аналізує програми, на предмет їх можливої шкідливої поведінки.

3.       Вартовий - відстежує запущені процеси, файли, що створюються і відкриваються, ефективно блокує і видаляє загрози «на випередження».

4.       Евристичний аналізатор - визначає нові віруси, записи для детектування яких поки що відсутні в антивірусній базі.

5.       Брандмауер - захищає від доступу до ПК зловмисників і певних видів шкідливих програм через мережу або Інтернет.

6.       WEB-фільтр (захист HTTP-трафіку) - управляє доступом комп'ютера на зазначені Інтернет - ресурси, має централізований список небажаних сайтів.

7.       USB-захист - захистить від Autorun-вірусів та інших загроз, що поширюються через USB-пристрої.

8.       Mail-фільтр - перевіряє всі вхідні і вихідні поштові повідомлення на наявність шкідливих об'єктів.

9.       Антиспам - дозволяє налаштувати «чорні списки» електронних поштових адрес та сайтів, які були помічені в спам-розсилках або фішинговій діяльності.

10.   Антифішинг - захистить від крадіжки особистих даних в мережі Інтернет.

11.   Оптимізатор - знаходить непотрібні файли і програми, які працюючи завантажують систему, та видаляє їх.

12.   Файл-шредер - максимально надійно видаляє непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.

 

Переваги Zillya! Internet Security:

1.       Надійний захист: антивірус оснащено проактивними технологіями захисту (поведінковий та евристичний аналізатор, модулі антифішингу), які доповнюються антивірусними базами із понад 15 млн. записів про віруси.

2.       Функція самозахисту: забезпечує захист антивірусу від шкідливого програмного забезпечення, що намагається заблокувати роботу антивірусу або видалити його з ПК.

3.       Швидкість: антивірус споживатиме не більше 512 Мб оперативної пам’яті ПК та не уповільнюватиме роботу Вашого ПК.

4.       Технічна підтримка: повноцінна безкоштовна технічна підтримка користувачів, в телефонному режимі доступна 24/7.

5.       Додаткові можливості: нова версія антивірусу значно розширює можливості безпечної роботи Вашого ПК завдяки додатковим модулям: оптимізатор роботи ПК та файл-шредер.

6.       Ціна - найкраща на ринку!

 

Вимоги до апаратного та програмного забезпечення

Мінімальні вимоги до ПК:

Частота процесора – 1 ГГц або вище

Оперативна пам'ять – 512 Мб або більше

Місце на жорсткому диску – 450 Мб

Операційна система – Windows XP (SP2, SP3), Windows Vista, Windows 7 (х32, х64), Windows 8 (x32, x64), Windows 10 (x32, x64)

Мова інтерфейсу – українська, російська та англійська